Lijsttrekker, dit is wat ik wil:

  • Sluit de grens voor de miljoen islamitische immigranten
  • Bescherm Zwarte Piet als Nederlands christelijk erfgoed
  • Haal het aardgasverbod van tafel en jaag Nederlanders met het klimaat niet op nodeloze kosten

Stuur bovenstaande eisen samen met een persoonlijke boodschap naar de lijsttrekkers van uw keuze:

Mark rutte 10 400x400 c default

Mark Rutte (VVD)

WhatsApp

E-mail
vvdvoorlichting@tweedekamer.nl

Wilders2

Geert Wilders (PVV)

E-mail
g.wilders@tweedekamer.nl

Hoekstra

Wopke Hoekstra (CDA)

E-mail
cda.publieksvoorlichting@tweedekamer.nl

Kaag

Sigrid Kaag (D66)

WhatsApp

Klaver

Jesse Klaver (GroenLinks)

WhatsApp

E-mail
j.klaver@tweedekamer.nl

Marijnissen

Lilian Marijnissen (SP)

WhatsApp


E-mail
lilianmarijnissen@sp.nl

Ploumen

Lilianne Ploumen (PvdA)

WhatsApp

E-mail

l.ploumen@tweedekamer.nl

Segers

Gert-Jan Segers (CU)

E-mail
g.segers@tweedekamer.nl

Ouwehand

Esther Ouwehand (Partij voor de Dieren)

WhatsApp

E-mail

esther.ouwehand@tweedekamer.nl

Vdstaaij

Kees v.d. Staaij (SGP)

E-mail
C.vdStaaij@tweedekamer.nl

Azarkan

Farid Azarkan (DENK)

E-mail
f.azarkan@tweedekamer.nl

Denhaan

Liane den Haan (50Plus)

E-mail
50PLUS@TweedeKamer.nl

Baudet

Thierry Baudet (FvD)

E-mail
t.baudet@tweedekamer.nl