Facebook, stop de oorlog tegen Zwarte Piet!
Petitie aan Mark Zuckerberg, CEO van Facebook

Zwarte Piet wordt aangevallen. Help ons dit te stoppen!
Het probleem: Facebook censureert de zwarte kindervriend. Je kunt alleen neppieten plaatsen met roetvegen.
Zwarte Piet mag niet meer. En dat op een platform waar miljoenen Nederlanders hun liefde voor de zwarte kindervriend laten blijken!
Facebook is gezwicht voor linkse activisten als Jerry Afriyie en Sylvana Simons, die Zwarte Piet ‘racistisch’ noemen.
Wij moeten deze censuur stoppen. Help daarbij alstublieft door deze petitie te ondertekenen: “Facebook, stop de oorlog tegen Zwarte Piet!”
Ja, ik teken deze petitie
Geachte heer Zuckerberg,
Nederlanders houden van Zwarte Piet. De knecht is onderdeel van de Nederlandse cultuur. Met racisme heeft hij niets te maken. U moet dit stoppen. Respecteer de Nederlandse cultuur en laat Zwarte Piet toe op Facebook!
U bent onmisbaar in deze strijd.
Deel deze petitie zo breed mogelijk.