Lijsttrekkers, géén Timmermans in het Torentje!

Petitie aan de lijsttrekkers van de Tweede Kamerverkiezingen tegen kabinetsdeelname van Frans Timmermans

Lijsttrekkers, géén Timmermans in het Torentje!

Frans Timmermans dreigt na de verkiezingen van 29 oktober een sleutelrol te krijgen in de vorming van een nieuw kabinet. Dat zou een ramp betekenen voor Nederland. Met zijn klimaatsocialistische plannen en open-grenzenpolitiek brengt hij onze vrijheid, welvaart en cultuur ernstig in gevaar.

  • De Europese belastingbetalersbond heeft aangekondigd Timmermans voor de rechter te willen slepen. Volgens de Duitse krant Welt am Sonntag heeft hij als Europees Commissaris in het geheim 7 miljard euro gegeven aan ngo’s, om te lobbyen voor zijn Green Deal.
     
  • Timmermans bedreigt uw privé-eigendom met zijn klimaatsocialistische politiek. Als huiseigenaar mag u lappen voor zijn peperdure plannen.
     
  • Timmermans wil honderden asielzoekerscentra bouwen, zegt hij in de Kamer.

Daarom is het nu het moment om in actie te komen. De steun voor Timmermans brokkelt af, maar hij sorteert toch voor op een coalitie met GroenLinks-PvdA en Bontenbal's CDA. 

Het CDA zal gewillig de radicale klimaatagenda van Timmermans uitvoeren.

Als wij nu niets doen, krijgen we een kabinet dat onze vrijheid inperkt, onze boeren verdrijft en onze belastingen nog verder verhoogt.

Samen kunnen we dit voorkomen!

Met deze petitie roepen wij de lijsttrekkers van de andere partijen op: sluit Frans Timmermans uit van kabinetsdeelname. Geen premier, geen minister, geen kans om zijn klimaatagenda over Nederland uit te rollen.

Elke handtekening vergroot de druk op de partijleiders. Vóór de verkiezingen moeten zij weten dat Nederlanders genoeg hebben van deze koers. Uw steun is cruciaal om onze waarden te beschermen: vrijheid, eigendom, gezinnen en boeren.

Teken vandaag nog de petitie en laat uw stem horen. Want alleen samen kunnen we voorkomen dat Nederland in handen valt van Frans Timmermans en zijn klimaatsocialistische plannen.

Zeg nu: géén Timmermans in het kabinet!

Lees meer