U kunt de erfbelasting stoppen! Help de verspreiding van onze urgente petitie
Geweldig dat u met ons meestrijdt!
U kunt nu de volgende stap zetten. En echt maken dat de erfbelasting stopt.
Dit kunt u bereiken, door Cultuur onder Vuur te helpen met een gift.
Want met uw bijdrage kunnen we duizenden Nederlanders mobiliseren tegen deze grafroof door de Staat.
Via advertenties op Facebook en websites als De Dagelijkse Standaard werven we handtekeningen voor een einde aan de hebberigheid van de overheid.
Deze handtekening presenteren we aan de minister van financiën. Als VVD'er zal hij oren hebben naar het verlagen en afschaffen van belastingen!
Door te geven, strijdt u mee met het groeiend verzet van onze burgerbeweging tegen diefstal door de Staat. Samen staan we sterk!
Met uw donatie helpt u ons mensen te mobiliseren tegen erfbelasting en andere aanvallen op ons eigendom, zoals uw pensioen en eigen huis.
En zet u direct druk op Den Haag.
Dit gebeurt er als u doneert:
- Met uw gift van 50 euro plaatsen we betaalde advertenties op Facebook. Daarmee kunnen we tot wel 500 nieuwe handtekeningen erbij krijgen. Daarmee maakt u van uw sneeuwbal een lawine!
- Met uw steun kunnen we lobbyen in Den Haag om de grijpgrage handjes van de overheid een halt toe te roepen. Zo helpen we Kamerleden om onze Nederlandse cultuur te beschermen.
Samen redden we ons geliefde Nederland van de onrechtvaardige erfbelasting!
Maak het beschermen van Nederland tegen diefstal door de Staat vandaag nog mogelijk. Help de verspreiding van deze petitie met uw gift.
€4.331 opgehaald. Help ons de benodigde €55.000 op te halen!