Stop de grafroof door de staat! Help het online offensief tegen de erfbelasting

U kunt uw erfgoed beschermen. Door een half miljoen Nederlanders te mobiliseren tegen erfbelasting!

Financiënminister Eelco Heinen dreigt de erfbelasting fors te verhogen. Frans Timmermans wil zelfs tot 45% van uw erfgoed afnemen.

Dit is grafroof. Erfbelasting is een dubbele belasting: vermogen dat al eerder is belast, wordt na een overlijden opnieuw aangeslagen. En dat keer op keer op keer. Wat volgt is de gedwongen verkoop van dierbare erfstukken, ouderlijke huizen en familiebedrijven – de vernietiging van familietradities!

Onderzoek laat zien dat 76% van de Nederlanders de erfbelasting oneerlijk vindt – een absolute meerderheid.

En Noorwegen, Zweden en Oostenrijk schaften de ‘sterftaks’ al af. Zij hebben bewezen dat het kan.

Met genoeg druk op de politiek, kan Nederland volgen!

Met uw hulp kunnen we duizenden Nederlanders mobiliseren en een eind maken aan deze grafroof door de staat.

Help ons deze boodschap kracht bij te zetten en Nederland bewust te maken van dit onrecht.

Via advertenties op Facebook, X (Twitter) en NieuwRechts werven we handtekeningen voor een einde aan de roofzucht van de overheid.

Deze handtekeningen presenteren we aan de minister van Financiën Eelco Heinen. Als VVD'er moet hij oog hebben voor het belang van privé-eigendom dat onaangetast blijft door de overheid.

Het doel is om een half miljoen Nederlanders te bereiken. Maar dat kan alleen met uw steun.

Financiënminister Heinen werkt nu aan het advies voor de aanpassing van de erfbelasting, waarover hij dit najaar nog de Kamer zal informeren. BNR waarschuwt: 'Erfbelasting dreigt fors te stijgen.'

Nu is het moment om de erfbelasting te stoppen. Alleen met uw hulp kunnen we een half miljoen Nederlanders mobiliseren tegen de grafroof.

Doneer vandaag nog. Samen maken we een einde aan de erfbelasting! Geef uw gift op in deze beveiligde omgeving:

€47.979 opgehaald. Help ons de benodigde €55.000 op te halen!

Bedrag:
Uw betaalgegevens zijn beveiligd.
U kunt via iDEAL en andere betaalmethodes doneren. Hierna wordt u doorgeleid naar de beveiligde betaalpagina van Stripe om uw donatie af te ronden.